O nas

Jesteśmy w tym dobrzy

Aplikacje mobilne

Od dobrego planu, przez krystalicznie czysty kod, aż pod skuteczne wdrożenie. Projektujemy aplikacje mobilne na wszelkie telefony i tablety; zarówno na systemy Android, jak i iOS.

Aplikacje webowe

Wszystko to, co najlepsze w stronach WWW. Przydatne aplikacje, autorskie funkcjonalności. Napisz do nas: pomyślimy, jak wzbogacić wskazaną stronę o możliwości, których konkurencja będzie mogła tylko pozazdrościć.

Sklepy e-commerce

Wyposażone w intuicyjne panele zarządzania, maksymalną liczbę udogodnień i automatyzacji. Z BoostTypers sprzedaż online stanie się dla Państwa czystym zyskiem; tak od strony rosnących wpływów, jak i pod względem oszczędności czasu poświęcanego na zarządzanie sklepem.

Szybcy, młodzi, kreatywni. A do tego – dobrze zgrani: doskonale się uzupełniamy, znając swoje mocne i jeszcze mocniejsze strony. Mamy też sporo doświadczenia i wiedzy, które sprawiają, że w realizacjach mobile oraz internetowych, nie ma dla nas rzeczy nie do zrobienia.

Pomożemy ze wszystkim i na każdym etapie powstawania strony www lub aplikacji. Zapraszamy do kontaktu dowolną drogą, albo na kubek dobrej kawy i rozmowę o tym, jak przekuć Państwa pomysł na sprawnie funkcjonujący, perspektywiczny projekt.

O nas

Świetne opinie
naszych klientów

 • „Specjaliści. Jakbym jednym słowem miał podsumować naszą współpracę, użyłbym właśnie tego: BoostTypers to po prostu specjaliści”

  Wiktor Łaba - GVL Estate.
 • „Chłopaki z BoostTypers pokazali, że współpraca może być nie tylko fachowa i profesjonalna, ale też przy okazji: z uśmiechem i bardzo sympatyczna”

  Adrian Wodnicki - P&A Złom
 • „Współpracujemy od dłuższego czasu, dlatego z całą świadomością mogę potwierdzić, że BoostTypers to rzetelny, dotrzymujący terminów podwykonawca”

  Bartosz Zdybowski - Lightbulb Creative
 • „Potwierdzamy, że nawiązaliśmy współpracę przy projektowaniu aplikacji w roku 2018. Dotychczas wszystkie projekty zdawane są zgodnie z założeniami i odbierane bez większych uwag po naszej stronie”

  Grzegorz Kubas - Ostry dyżur

Współpraca? Bardzo chętnie; czekamy na Państwa!