01

Zlecenie

Cel: ułatwienie pracy restauracji. Stworzenie aplikacji, którą łatwo wdrożyć nawet w najmniejszych obiektach gastronomicznych.

Pojedyncze restauracje zwykle nie dysponują środkami na stworzenie autorskiego oprogramowania do zarządzania mobilnym, multimedialnym menu. Chefmate to gotowe rozwiązanie: wystarczy je zainstalować i spersonalizować.

Front-end - 40%
Back-end - 80%

02

Rozwiązanie

Automatyzacja; łatwe tworzenie wersji elektronicznych menu. Z Chefmate menu może być wyświetlane w lokalu (na tablecie), w telefonach klientów, a także w mediach społecznościowych.

Chefmate to aplikacja, na którą obecnie zerkają wszyscy, głodni sukcesu restauratorzy. To proste, atrakcyjne, a zarazem relatywnie niedrogie wprowadzenie restauracji w świat mobile.

03

Testy & Publikacja

BoostTypers odpowiada nie tylko za kodowanie, grafikę i wdrożenie aplikacji. Regularnie aktualizujemy Chefmate, dostosowując ją do nowych wymagań telefonów i tabletów.

Chefmate można pobrać z App Store lub Google Play – do czego serdecznie zachęcamy. Nie ma to jak przetestować naszą pracę w najlepszym, możliwym środowisku: na własnym urządzeniu mobilnym.

Zobacz Demo Aplikacji
  • Wizerunek nowoczesnego lokalu jest dla nas bardzo ważny. Menu, które nasi klienci mogą przeglądać na tablecie przy wejściu, od razu daje im znak, że tacy właśnie jesteśmy. Tak: to również dzięki temu menu, przynajmniej część niezdecydowanych, faktycznie zostaje u nas na obiedzie czy kolacji. Jack Tromso - Local Building.

  • Ta aplikacja jest świetna! Ułatwia mi codzienną pracę szefa kuchni; mogę niemal dowolnie, kiedy tylko chcę, modyfikować menu i nie martwię się o drukowanie wszystkiego od nowa… John A. Adams - Photo Enthusiast

  • Zlecając podwykonawcy wdrożenie Chefmate byliśmy początkowo ostrożni; realizacja takiego projektu wydawała nam się trudna i czasochłonna. Potwierdzamy, że wdrożenie przebiegło bez uwag i w czasie krótszym od zakładanego. Jane Lariken - Photo Blogger.

Case Study

Chefmate to aplikacja, która każdego dnia przekłada się na komercyjny sukces setek restauracji. Uwielbiamy ją, ale chcemy więcej!

BoostTypers to grupa specjalistów, którzy każdy, multimedialny projekt doprowadzą do końca w terminie i z sukcesem. Jeżeli, podobnie jak my, chcą Państwo podbijać Internet lub świat urządzeń mobilnych – zapraszamy; zróbmy to razem.

Zatrudnij nas