Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z naszą polityką. Kliknij w pasek aby zaakceptować Politykę prywatności rozumiem
image

Skala nie gra roli – najważniejszy jest pomysł

Uwielbiamy realizować aplikacje na urządzenia mobilne; jest to nasza pasja i specjalizacja. Bez względu na to, czy są Państwo wielką korporacja, czy mniejszą firmą; napiszcie do nas – na pewno będziemy zainteresowani.

Przede wszystkim: pomysł

Zasadniczo, potrzebują Państwo dwóch rzeczy: pomysłu i budżetu. BoostTypers zajmie się wszystkimi elementami projektu; od prac koncepcyjnych, po finalne wdrożenie i pozyskanie środków na rozwój.

Państwa aplikacja, nasza satysfakcja

Zawsze patrzymy na projekt przez pryzmat tego, że… my też chcielibyśmy korzystać z funkcjonalności, które tworzymy. Albo inaczej: udoskonalamy aplikacje tak długo, aż nam też będą się podobały.

Sukces. Tak: również finansowy

Podpowiemy jakie funkcje powinna posiadać aplikacja, aby stała się pożądana przez odbiorców. Zasugerujemy intuicyjną nawigację i użyteczności, które użytkownicy po prostu pokochają!

Krok pierwszy:
Decyzja
Analiza rynku

Rynek aplikacji mobilnych to eldorado inwestorów – wielka szansa dla każdego, nowego pomysłu. Nie ma branży, która rosłaby szybciej. I żadna tak szybko nie chłonie nowych produktów.

Biznes, który się opłaca

Nie tylko stworzymy aplikację. W późniejszym etapie, po jej wdrożeniu, pomożemy w zdobyciu środków na jej rozwój. To podwójny zysk: klient zyskuje finansowanie, my – kontynuację prac.

Krok drugi:
Development
Prototyp jak marzenie

Stworzenie i rozwój prototypu: fascynujący etap prac. To właśnie ten moment, gdy kodowanie jest podróżą; intelektualną przygodą, prowadzącą przez zakamarki kodu, wprost do zaplanowanego celu.

Agile, czyli kontrola procesu

Pracujemy w trybie Agile, tzn. w krótkich sprintach (dwutygodniowych), po których wybieramy wspólnie kierunki dalszych prac. Dzięki temu szybko odkrywamy najlepsze drogi rozwoju aplikacji.

Krok trzeci:
Publikacja
Wdrożenie i wsparcie

Jest! Nasze piękne, najmłodsze cudeńko! Po zakończeniu prac bazowych dbamy o to, aby szybko udostępnić aplikację użytkownikom, a następnie; aby była ona aktualizowana i rozwijana zgodnie z bieżącymi potrzebami.

Sprawdź nas!

O kodowaniu wiemy wszystko lub prawie wszystko. Serdecznie zapraszamy do przesłania zapytania – na pewno znajdziemy na niego odpowiedź.

Prześlij zapytanie

Blog & News

Co nowego u nas? Co nowego w świecie multimediów? Tak: musimy być na bieżąco – taka branża. Zapraszamy do śledzenia naszych aktualności; zarówno biznesowych, jak i tematycznych.

Portfolio

Rośniemy w siłę z każdym, zrealizowanym projektem. Z niekłamaną satysfakcją zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio.